Strefa przemysłowa Xiaojingao, Qiaoxia, Yongjia, Zhejiang, Chiny

[email chroniony]

EN

Kurs ninja

Amirplay

Kurs ninja

Opis

Ninja Breakout to najtrudniejszy obszar funkcjonalny w parku trampolin, a jego koncepcja pochodzi z konkurencyjnego reality show „American Ninja Warrior”, który teraz stał się zupełnie nowym sportem. Projekt obejmuje głównie worek na gąbkę, podwieszane drzwi, mostek, pływający most, pierścień na rękę, pierścień na stopy, okrągłą zjeżdżalnię, drążek wahadłowy, węzeł wysoki, wspinanie się po beczce netto, liną huśtawkową, belkę równowagi, drabinę i inne funkcjonalne przedmioty, jest zabawny i wymagający zestaw testów biegania, skakania, wspinaczki i równowagi jako jeden z projektów fitness typu rozrywkowego


Jak grać

Gracze przez bieganie, skakanie, wspinanie się, balansowanie i inne działania po kolei przez wszystkie projekty, a na koniec docierają do końca, naciskając przycisk zatrzymania czasu. Najszybszy gracz w rekordzie czasu zostanie odnotowany na tablicy wyników, aby inni gracze mogli rzucić wyzwanie. Wielu graczy zostanie po kolei zakwestionowanych i wygra najkrótszy czas.


Znaczenie wartości

Ćwiczenie koordynacji całego ciała, może ćwiczyć mięśnie piersiowe, mięśnie pleców, mięśnie brzucha i siłę mięśni kończyn. W procesie przebijania się do różnych doświadczeń, takich jak ekscytacja, sukces, porażka, mogą wzbogacić swoje uczucia i doświadczenia. Wytęż odwagę gracza, wzmocnij pewność siebie i myślenie strategiczne, wytrwałość i determinację, aby osiągnąć cel. Wykorzystaj rozrywkę, aby osiągnąć sprawność sportową, ćwicząc rozmiar dłoni i stóp, mięśnie silne i potężne, siłę fizyczną niż zwykli ludzie.


Wskazówki bezpieczeństwa

Przeciąganie innych graczy podczas zawodów jest zabronione.


Konserwacja

Personel parku trampolin powinien regularnie konserwować i testować cały sprzęt rozrywkowy i powinien być regularnie konserwowany zgodnie z kodeksem konserwacji, a wszelkie wykryte problemy lub uszkodzenia powinny być naprawione i wymienione na czas.

Zobacz wszystkie zdjęcia
Dlaczego właśnie my
  • Konkurencyjne oszczędności
  • Wewnętrzny zespół projektowy
  • Instalacja Pro
  • Uzyskaj pomoc finansową

Chcesz dowiedzieć się więcej o obszarze skoku?

Zadzwoń:+86-15858526929
Zadaj pytanie
Tematy pokrewne
Proszę
pozostawiać
wiadomość
Strona Główna
Produkty
E-mail
Kontakt