Strefa przemysłowa Xiaojingao, Qiaoxia, Yongjia, Zhejiang, Chiny

[email chroniony]

EN

Strefa swobodnego skoku

Amirplay

Strefa swobodnego skoku

Opis

Głównie dla początkujących i dzieci, gracze mogą po prostu ukończyć wykonanie, takie jak skok w tył, skok z siadu i inne ruchy, pod kierunkiem profesjonalnego trenera

Swobodna strefa trampolin, w tym trampolina przechylna, platforma do skakania i inne funkcje do testowania funkcji fizycznych ludzi w powietrzu. Obszar ten jest powszechnie używany i może być wykorzystywany do różnych zajęć w dużych grupach, takich jak gry rodzic-dziecko, kursy Tai Chi, kursy aktywności itp.


Bezpieczeństwo

1. Niezawodny materiał: mocna i miękka mata do lądowania. Skóra PCV potwierdź EN71-2/-3, miękka pianka potwierdź GB/T 8332-2008, trwała sprężyna potwierdź GB/T 1222-200

Materiały są nietoksyczne i przyjazne dla środowiska. Zastosowane materiały powinny mieć pewien stopień stabilności, aby uniknąć generowania zanieczyszczeń w wyniku zmian środowiska zewnętrznego, takich jak temperatura i wilgotność, podczas funkcjonowania parku.

2. Znak z instrukcjami bezpieczeństwa w parku trampolin, powinien być umieszczony w widocznym wejściu do hali trampolin, a na obszarze aktywności w każdym odpowiednim zakresie, powinien być umieszczony znak z instrukcjami bezpieczeństwa.

3. Terminowo przypominaj i powstrzymuj graczy parku trampolin, którzy nie przestrzegają zasad zachowania profilaktycznego

4. Cały personel, służba patrolowa w całym zakresie parku trampolin, wykonuje dobrą robotę w zakresie kontroli bezpieczeństwa.


Konserwacja

Trampolina wymaga regularnej konserwacji, zarówno na dole, jak i na górze. Operator musi regularnie sprawdzać powierzchnie sprężyn pod kątem uszkodzeń. Sprężyny pod trampoliną również powinny być regularnie sprawdzane.

Personel parku trampolin powinien regularnie konserwować i testować cały sprzęt rozrywkowy i powinien być regularnie konserwowany zgodnie z kodeksem konserwacji, a wszelkie wykryte problemy lub uszkodzenia powinny być naprawione i wymienione na czas.


Zobacz wszystkie zdjęcia
Dlaczego właśnie my
  • Konkurencyjne oszczędności
  • Wewnętrzny zespół projektowy
  • Instalacja Pro
  • Uzyskaj pomoc finansową

Chcesz dowiedzieć się więcej o obszarze skoku?

Zadzwoń:+86-15858526929
Zadaj pytanie
Tematy pokrewne
Proszę
pozostawiać
wiadomość
Strona Główna
Produkty
E-mail
Kontakt