Strefa przemysłowa Xiaojingao, Qiaoxia, Yongjia, Zhejiang, Chiny

[email chroniony]

EN

Piankowy dół

Amirplay

Piankowy dół

Regularna gra jak

skok w pionie, przewrót w powietrzu, wpadnięcie do basenu z gąbkami, to fajna ekspresja sportowców. dodatkowo basen z gąbkami wyposażony jest również w strefę wspinaczki skałkowej, płaski pas do chodzenia, wiszącą linę itp., aby gracz mógł w pełni cieszyć się emocjami i podnieceniem spadania z powietrza do piankowego oceanu.


Bezpieczeństwo

Materiały są nietoksyczne i przyjazne dla środowiska, unikając stosowania materiałów zawierających formaldehyd i inne substancje toksyczne. Zastosowane materiały powinny mieć pewien stopień stabilności, aby uniknąć generowania zanieczyszczeń w wyniku zmian środowiska zewnętrznego, takich jak temperatura i wilgotność, podczas funkcjonowania parku.

2. Znak z instrukcjami bezpieczeństwa w parku trampolin, powinien być umieszczony w widocznym wejściu do hali trampolin, a na obszarze aktywności w każdym odpowiednim zakresie, powinien być umieszczony znak z instrukcjami bezpieczeństwa.

3. Terminowo przypominaj i powstrzymuj graczy parku trampolin, którzy nie przestrzegają zasad zachowania profilaktycznego

4. Cały personel, służba patrolowa w całym zakresie parku trampolin, wykonuje dobrą robotę w zakresie kontroli bezpieczeństwa.

Przed wejściem do basenu z gąbkami należy potwierdzić, czy w basenie znajdują się ludzie, zwłaszcza dzieci, muszą poczekać na siebie na brzegu przed wejściem

Zabronione jest wskakiwanie do basenu z gąbkami w pozycji do nurkowania, gdy głowa jest opuszczona, jest za późno na amortyzację, bardzo niebezpieczne.


Konserwacja

Basen z gąbką regularnie czyści dno z ciał obcych, 

Wymień uszkodzone kostki gąbki

Personel parku trampolin powinien regularnie konserwować i testować cały sprzęt rozrywkowy i powinien być regularnie konserwowany zgodnie z kodeksem konserwacji, a wszelkie wykryte problemy lub uszkodzenia powinny być naprawione i wymienione na czas.


Zobacz wszystkie zdjęcia
Dlaczego właśnie my
  • Konkurencyjne oszczędności
  • Wewnętrzny zespół projektowy
  • Instalacja Pro
  • Uzyskaj pomoc finansową

Chcesz dowiedzieć się więcej o obszarze skoku?

Zadzwoń:+86-15858526929
Zadaj pytanie
Tematy pokrewne
Proszę
pozostawiać
wiadomość
Strona Główna
Produkty
E-mail
Kontakt