Strefa przemysłowa Xiaojingao, Qiaoxia, Yongjia, Zhejiang, Chiny

[email chroniony]

EN

Plac zabaw dla dzieci z trampoliną?

Amirplay

Plac zabaw dla dzieci z trampoliną?

Trampolina ćwiczy zdolność i równowagę ruchu całego ciała, a trampolina promuje rozwój kości, poprawia zdolność motoryczną dzieci i koordynację równowagi, promuje krążenie krwi w całym ciele, poprawia odporność, ćwiczy mięśnie nóg, układ równowagi móżdżku i rozwój układu nerwowego mózgu.


Bezpieczeństwo

Upewnij się, że produkt jest perfekcyjnie wykończony, bez żadnych ostrych przedmiotów, twardych przedmiotów i innych rzeczy, które mogą łatwo zaszkodzić dzieciom.

Zabronione jest wspinanie się i ciągnięcie na siłę na siatce ochronnej.


Lista regularnych kontroli bezpieczeństwa

czy kanał bezpieczeństwa i kanał przeciwpożarowy są otwarte. 

nie dochodzi do gromadzenia się łatwopalnych i wybuchowych szczątków.

 czy w pobliżu występuje zagrożenie pożarowe, nie należy umieszczać kominków, grzejników elektrycznych i innych urządzeń grzewczych obok urządzeń do zabawy dla dzieci.

czy okablowanie sprzętu elektrycznego się starzeje, potencjalne problemy zwarciowe.

Inne wymagania bezpieczeństwa, sprzęt rozrywkowy powinien być umieszczony w odpowiednich miejscach i przykuwających wzrok miejscu znakami bezpieczeństwa. Znaki bezpieczeństwa dzielą się na cztery typy, takie jak znaki zakazu (czerwone), znaki ostrzegawcze (żółte), znaki nakazu (niebieskie), znaki podpowiedzi (zielone). 


Konserwacja

Przede wszystkim należy zadbać o to, aby sam sprzęt był czysty i schludny, niezależnie od tego, czy w środku i na dnie sprzętu znajdują się zanieczyszczenia lub kurz, jeśli tak, należy je usunąć. 

W chłodne dni plastikowe części muszą być sprawdzane pod kątem starzenia i pękania.

Sprzęt elektryczny powinien zawsze sprawdzać, czy należy dodać lub wymienić smar, zwłaszcza system ciśnienia oleju może bezpośrednio wpływać na normalne działanie sprzętu, a system ciśnienia powietrza powinien sprawdzać, czy sprężarka powietrza oraz otwory wlotowe i wylotowe cylindra są zablokowane. 

Sprzęt elektryczny zwraca uwagę na aspekt okablowania, musi nalegać na cotygodniowe sprawdzanie obwodu, wymianę starzejących się części i okablowania, rozwiązywanie zagrożeń bezpieczeństwa. 

                       

Zobacz wszystkie zdjęcia
Dlaczego właśnie my
  • Konkurencyjne oszczędności
  • Wewnętrzny zespół projektowy
  • Instalacja Pro
  • Uzyskaj pomoc finansową

Chcesz dowiedzieć się więcej o obszarze skoku?

Zadzwoń:+86-15858526929
Zadaj pytanie
Tematy pokrewne
Proszę
pozostawiać
wiadomość
Strona Główna
Produkty
E-mail
Kontakt